See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AANKOOP METAL MASK ETCHER
Beschrijving: VUB is een nieuwe cleanroom - MICROLAB - aan het bouwen op de campus in Etterbeek die zal uitgerust worden voor de microfabricage van microfluidics in glas en silicium. De ‘Plasma Etcher Si’ onderdeel van deze aanbesteding zal mee de kern vormen van het state-of-the-art machinepark dat in de nieuwe cleanroom zal geïnstalleerd worden.
Interne identificatiecode: PPP0NS-858/4575/VUB/DBIT/2024/001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: VUB/DBIT/2024/001_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 42990000 Diverse machines voor specifieke doeleinden
Aanvullende classificatie (cpv): 30237290 Polssteunen voor toetsenbord, 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)