See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Stichting Albeda - Inhuur Architect
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS Architecten. De opdracht ziet op het realiseren van werkzaamheden voor meerdere locaties van Stichting Albeda.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000