728364-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – AI 2024-0224 Advies- en ingenieursdiensten binnen project Scale Up Toekomstbestendige kunstgrasvelden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2024-0224 Advies- en ingenieursdiensten binnen project Scale Up Toekomstbestendige kunstgrasvelden
Beschrijving: De Gemeente Amsterdam en de Gemeente Haarlem (hierna: de Gemeente) zijn gezamenlijk het project Scale Up toekomstbestendige Kunstgrasvelden (hierna: de Scale Up) gestart. Dit project staat in het teken van het ontwikkelen en aanleggen van innovatieve en duurzame oplossingen voor kunstgras sportvelden. Het doel van deze opgave is: ‘Toekomstbestendige Kunstgrasvelden die over de gehele levenscyclus zo duurzaam mogelijk zijn’. Deze aanbesteding: Een raamovereenkomst met 1 adviesbureau ter ondersteuning van de gemeente bij de O&O-fase voor het uitvoeren van diverse advies- en ingenieursdiensten (hierna: adviesdiensten)
Interne identificatiecode: AI 2024-0224
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 39293300 Kunstgras, 45212200 Bouwen van sportfaciliteiten, 45212210 Bouwen van specifieke sportvoorzieningen, 92620000 Diensten in verband met sport
5. Perceel
Perceel: LOT-0000