2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst opleidingen "Omgaan met agressie"
Beschrijving: VDAB wenst een raamovereenkomst te sluiten met één dienstverlener die VDAB-medewerkers opleidt in het omgaan met agressie en/of intimidatie van klanten (werkzoekenden, werkgevers, enzovoort..), in het tussenkomen bij voorvallen van agressie, in het vergroten van hun fysieke weerbaarheid en in het ondersteunen van slachtoffers van agressie.
Interne identificatiecode: 2024/861/INK/GEN/BP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79632000 Personeelsopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/861/INK/GEN/BP - 1
Interne identificatiecode: 1