728435-2022 - MededingingNederland-Apeldoorn: Meubilair
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese openbare aanbesteding Meubilair
Referentienummer: Zaaknummer: 22-62672
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39100000 Meubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
De Aanbestedende Dienst wil een Raamovereenkomst afsluiten met een Opdrachtnemer voor onderstaande onderdelen. De Opdrachtnemer doet aantoonbaar aan ketensamenwerking i.r.t. recycling en refurbishing.
Het gaat om:
- Het merkonafhankelijk adviseren over met name inrichting van kantoren, slaapkamers, woonkamers, tuinmeubilair en thuiswerkplekken;
- Het maken van inrichtingstekeningen;
- Het merkonafhankelijk leveren van kantoor-, vergader-, woonkamer, terras en slaapkamermeubilair;
- Het plaatsen en monteren van eerder genoemd meubilair op alle locaties van de Aanbestedende Dienst en thuiswerkplekken inclusief kabelmanagement;
- Het adviseren, leveren en monteren van maatwerk meubilair;
- Het adviseren, leveren en monteren van aanvullende dienstverlening zoals wandvisuals en onderhoudsvriendelijk binnengroen;
- Service en onderhoud van bestaand en nieuw te leveren meubilair;
- Uitvoeren van werkplek onderzoek (ARBO);
- Retournemen van bestaand meubilair;
- Huur van meubilair.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie paragraaf 3.4 van het Beschrijvend Document