Raamovereenkomst met meerdere distributeurs voor de levering van leermateriaal van door uitgeverijen uitgewerkte leermethodes voor het basisonderwijs en het buitengewoon basisonderwijs.
Referentienummer: VZW DOKO-2022_KDS_004-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 22111000 Schoolboeken
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst met meerdere distributeurs voor de levering van leerboeken, werkboeken, en (een aan
een methode gekoppeld) leermateriaal van door uitgeverijen uitgewerkte leermethodes voor het
basisonderwijs en het buitengewoon basisonderwijs
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
West-Vlaanderen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 22111000 Schoolboeken
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst met meerdere distributeurs voor de levering van leerboeken, werkboeken, en (een aan een methode gekoppeld) leermateriaal van door uitgeverijen uitgewerkte leermethodes voor het basisonderwijs en het buitengewoon basisonderwijs
Oost-Vlaanderen
Perceel nr.: 2
Antwerpen
Perceel nr.: 3
Limburg
Perceel nr.: 4
Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Perceel nr.: 5