2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaken en afstoffen van lokalen, meubilair, ramen, enz. in de verschillende gebouwen van de haven van Brussel
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp: Schoonmaak en onderhoud van de lokalen, het meubilair en de ramen van verschillende gebouwen in de Haven van Brussel (hoofdkantoor, kantoor van de havenkapitein, delen van het TIR-centrum,) De te verlenen diensten en de betrokken gebouwen worden nader beschreven in het technische gedeelte van dit bijzonder bestek.
Interne identificatiecode: 2026-1654
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp: Schoonmaak en onderhoud van de lokalen, het meubilair en de ramen van verschillende gebouwen in de Haven van Brussel (hoofdkantoor, kantoor van de havenkapitein, delen van het TIR-centrum, ) De te verlenen diensten en de betrokken gebouwen worden nader beschreven in het technische gedeelte van dit bijzonder bestek.
Interne identificatiecode: 1