729118-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Tolkdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Tolkdienstverlening ten behoeve van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Referentienummer: 4505444
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79540000 Tolkdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding wordt uitgevoerd voor het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Doel is op om doelmatige en rechtmatige wijze te komen tot één Overeenkomst met één Opdrachtnemer. Met het afsluiten van de Overeenkomst moeten een optimale flexibiliteit en de continuïteit van de levering van kwalitatief hoogwaardige dienstverlening worden geborgd, waarbij invulling wordt gegeven aan de doelstellingen van de categorie Tolk- en Vertaaldiensten en de deelnemerspecifieke doelstellingen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de Tolkdienstverlening voor het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid wordt op basis van historische gegevens en de verwachting geraamd op circa 3.000 Tolkopdrachten per jaar en circa 6.500 Tolkuren op jaarbasis.
De maximale afname is vastgesteld op 150% van de geraamde waarde te weten 39.000 Tolkuren voor de volledige looptijd, inclusief verlengingen van de Overeenkomst.