See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: SMS-IVR Diensten
Beschrijving: Zie Selectieleidraad
Interne identificatiecode: DP 2026/OO/1100
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64212100 Sms-diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DP 2026/OO/1100 - 1
Beschrijving: Zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 1