2. Procedure
Procedure
Titel: Vervangen diverse speellocaties, Raamovereenkomst met 3 partijen.
Beschrijving: De gemeente Zuidplas is voornemens om een Raamovereenkomst af te sluiten met drie contractanten voor het vervangen van diverse speeltoestellen op 22 locaties in de gemeente. De huidige speeltoestellen zijn aan het einde van hun levensduur en moeten worden vervangen door nieuwe, duurzame en uitdagende speelvoorzieningen. 22 speellocaties moeten gerenoveerd worden
Interne identificatiecode: 2615
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van maximaal 3 gekwalificeerde aannemers/partners die gedurende de looptijd van de raamovereenkomst worden ingezet voor het ontwerpen, leveren en aanleggen van speelvoorzieningen in de gemeente Zuidplas. De raamovereenkomst geeft geen garantie op een bepaalde hoeveelheid werk. Per speellocatie wordt een mini-competitie georganiseerd waarin de 3 geselecteerde partners een ontwerp maken op basis van het vooraf vastgestelde budget en eventuele aanvullende (locatie specifieke) functionele eisen. Het winnende ontwerp, bepaald door bewoners en de gemeente, wordt uitgevoerd tegen vooraf vastgestelde tarieven. Meer informatie over participatie en bewonerskeuze staat vermeld in Bijlage A- Programma van Eisen.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 45236210 Verharding voor kinderspeelplaats, 71421000 Landschaps- en tuinaanlegdiensten, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1