729826-2026 - Resultaat
Nederland – Bestelwagens – Levering van bedrijfswagens
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van bedrijfswagens
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van bedrijfswagens. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: Zaaknummer: 3569646
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34136000 Bestelwagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Het leveren van elektrisch aangedreven gesloten bestelwagens. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal twee jaar per keer.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Het leveren van elektrisch aangedreven bestelwagens, smal, met kippende veegvuil opbouw. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschrijving: Het leveren van elektrisch aangedreven bestelwagens, breed, met kippende of vaste open laadbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschrijving: Het leveren van een diesel/HVO100 aangedreven bestelwagen, enkele cabine, breed, met vaste open laadbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Beschrijving: Het leveren van diesel/HVO100 aangedreven bestelwagens, dubbele cabine, breed, met kippende open laadbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6
Beschrijving: Het leveren van diesel/HVO100 aangedreven 4x4 terreinwagen in pickup uitvoering met open laadbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7
Beschrijving: Het leveren van elektrisch aangedreven 4x4 terreinwagen in pickup uitvoering met open laadbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 7