729926-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Infradiensten waaronder Servicedesk-, SIAM-, Werkplek- en Cloudhosting diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Infradiensten waaronder Servicedesk-, SIAM-, Werkplek- en Cloudhosting diensten
Beschrijving: Voor u ligt de offerteaanvraag, behorende bij de aanbesteding Infradiensten waaronder Servicedesk-, SIAM-, Werkplek- en Cloudhosting diensten van EBN B.V. Door middel van deze aanvraag wordt u uitgenodigd hiervoor een offerte uit te brengen. EBN B.V. Energie Beheer Nederland (EBN) geeft energie aan de transitie. We dragen bij aan een betrouwbare en betaalbare energievoorziening vandaag en aan een duurzaam energiesysteem voor de toekomst. We investeren kennis, kunde en financiële slagkracht om samen met onze partners, sneller een duurzaam energiesysteem te bouwen. Een betrouwbaar energiesysteem waarin we de lasten en lusten van de transitie eerlijk verdelen. Een energiesysteem dat werkt voor iedereen. Als beleidsdeelneming van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat zet EBN zich, met als randvoorwaarde een betrouwbare en betaalbare energievoorziening, in voor het versnellen van de energietransitie en de ontwikkeling van een CO2-neutraal energiesysteem in 2050. Met een bijzondere positie: van oudsher gericht op publiek-private samenwerking, zijn we de enige publieke organisatie in de energietransitie die ook aan de energieproductiekant actief is. Vanuit die positie dragen we dagelijks bij aan enerzijds de invulling van de behoefte aan betrouwbare (en betaalbare) energie voor Nederland vandaag. En werken we anderzijds aan de verduurzaming van het Nederlandse energiesysteem en de ontwikkeling van CO2-neutrale energievoorziening van morgen. We zijn enorm trots op onze organisatiecultuur en onze erkenning als Great Place to Work. Onze medewerkers durven voorop te lopen, staan voor de publieke zaak, creëren verbinding en zetten zich in om economische en maatschappelijke waarde toe te voegen aan alle activiteiten waarin wij actief zijn. Kernwaarden die passen bij een cultuur die inzet vraagt én energie geeft aan de energietransitie. De opdracht De afdeling Informatie Management met zijn Data Team en diverse externe Scrum teams is voor wat betreft de Infradiensten een IT-Regie organisatie en zoekt naar een Service Integration and Management (SIAM) partner om EBN te ontzorgen. Het IT Landschap bestaat uit (SAAS/Paas) Platformen, waarvan éen Energy Trade Platform met 24x7 vitale processen die in 2024 live zal gaan, een externe SOC en een Hybrid Cloud welke door de huidige SIAM aanbieder wordt aangeboden en beheerd. Vanuit de Hybrid Cloud worden diverse applicaties in eigen beheer van EBN gehost en net als de met de Hybrid Cloud geconnecteerde Platformen via een veilige werkplek wordt aangeboden aan de circa 300 medewerkers van EBN. Van de SIAM partner wordt verwacht dat deze ook additionele diensten op gebied van IT gaat leveren zoals: Business Consultancy op gebied van gebruik van IT middelen, opstellen solution en integratie architectuur en projectmatig realiseren, Network solutions, de hardware van de werkplek levert en beheert en Local support aan kan bieden met een excellente service mindset. Het doel van deze offerteaanvraag is om: - De potentiële aanbieders informatie te verstrekken over de opdracht en de aanbestedingsprocedure; - Duidelijk te maken op welke wijze de potentiële aanbieder zich kan inschrijven, wat de inschrijvingsvereisten zijn en wanneer welke gegevens dienen te worden overgelegd; - Inzicht te bieden in de wijze waarop de aanbesteding plaatsvindt, de wijze waarop de inschrijvingen beoordeeld worden en hoe de verdere procedure verloopt.
Interne identificatiecode: n/a
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten, 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000