2. Procedure
Procedure
Titel: S3 Verbouwing
Beschrijving: Dit project omvat de verbouwing van gebouw S3 op de Campus van de TU/e. De te selecteren Opdrachtnemer zal verantwoordelijk zijn voor de bouwkundige en installatietechnische renovatie van het gebouw, wat globaal bestaat uit: • Bouwkundige aanpassingen; • Het vervangen van installaties; • Bestaande installaties worden waar nodig aangepast naar de nieuwe situatie; • Het maken van de UO tekeningen/berekeningen; • Brandveiligheid aanpassen. De Opdrachtnemer dient na gunning de UO tekeningen en berekeningen te maken voorafgaand aan de uitvoering. Nadere informatie en uitwerking zal in het TO inclusief technische omschrijving worden verstrekt in de Inschrijvingsfase van de aanbesteding. Eén (1) perceel Opdrachtgever onderscheidt geen percelen. Het betreft een integrale uitvoeringsopdracht met één (1) aanspreekpunt, m.a.w. de Opdrachtnemer is integraal verantwoordelijk voor de bouwkundige, constructieve, werktuigbouwkundige en elektrotechnische werkzaamheden in het kader van de verbouwi Zie aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: PCM2025-10055
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Eén (1) perceel: Opdrachtgever onderscheidt geen percelen. Het betreft een integrale uitvoeringsopdracht met één (1) aanspreekpunt, m.a.w. de Opdrachtnemer is integraal verantwoordelijk voor de bouwkundige, constructieve, werktuigbouwkundige en elektrotechnische werkzaamheden in het kader van de verbouwing van gebouw S3. De uitvoeringsopdracht wordt derhalve vormgegeven als één (1) Opdracht in één (1) perceel, omdat de verwachting is dat voor een optimaal resultaat, gezien de technische aard van de opgave, de daarbij horende GROTIK factoren, een integrale aanpak en verantwoordelijkheid nodig is. Daarnaast worden in het geval van splitsing van de Opdracht problemen in demarcatie van risico’s en aansprakelijkheden bij uitvoering voorzien. 1
Interne identificatiecode: 1