730474-2025 - Mededinging
België – Aanleggen van afvalwaterleidingen – Project 20.490/1 - Bekkevoort, collector Pijnbeek fase 2
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Project 20.490/1 - Bekkevoort, collector Pijnbeek fase 2
Beschrijving: Project 20.490/1 - Bekkevoort, collector Pijnbeek fase 2. - Archeologisch onderzoek - De aanleg van een gescheiden rioleringsstelsel met buizen en grachten. - Maken van pers- en ontvangstputten, doorpersing diam. 300 - 600 - Alle grondwerken nodig voor het verwezenlijken van de voorgeschreven lengte- en dwarsprofielen. - De aanleg van kantstroken en trottoirbanden. - De aanleg van een fundering in gebroken materialen, zandcement. - De aanleg van een verharding in cementbeton, bitumineuze producten, betonstraatstenen, grasbetontegels. - De aanleg van fietspaden. - De aanleg van fietssuggestiestroken - De aanleg van voetpaden. - De aanleg van inritten. - Groenaanleg. - Het aanleggen van 2 persleidingen. - De bouw van 2 pompstations. - De bouw van een regenwaterberging. - Het aanpassen en herstellen van bermen en huistoegangen. - Het bouwen van 2 overstorten. - Het bouwen van wervelventielputten - Het bouwen van kopmuren en drempelmuren in grachten
Interne identificatiecode: 20490/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20490/1 - 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen