730828-2024 - Mededinging
België – Reinigingsdiensten – QOP24-3301 - Raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers voor schoonmaak na werken - Bestek TD/108739
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: QOP24-3301 - Raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers voor schoonmaak na werken - Bestek TD/108739
Beschrijving: QOP24-3301 - Raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers voor schoonmaak na werken - Bestek TD/108739
Interne identificatiecode: QOP24-3301
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOP24-3301 - 1
Interne identificatiecode: 1