2. Procedure
Procedure
Titel: EA SBB Leaseauto's
Beschrijving: SBB is voornemens om voor de levering en beheer van leaseauto's, huurauto's, full operational service lease van categorie M1 personenauto's (segment A t/m M) en de ondersteuning bij het administratieve proces een overeenkomst met één (1) leverancier voor een periode van minimaal 2 jaar met de mogelijkheid tot verlening van 2 keer 2 jaar te sluiten. Voor overige informatie verwijs ik u naar de aanbestedingsstukken op TenderNed. Maximale omvang van de raamovereenkomst is vastgesteld op € 5.200.000,00.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Lease auto's
Beschrijving: Lease auto's
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlening van de raamovereenkomst.