730932-2026 - Mededinging
Nederland – Onderzoeksdiensten – Integriteitsonderzoeken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Integriteitsonderzoeken
Beschrijving: De Opdracht met kenmerk 9-D-0073766-26 die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over het geven van juridisch en/of organisatorisch advies en het verrichten van een onderzoek bij het vermoeden van een Integriteitsschending en/of Misstand.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 79720000 Onderzoeksdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79721000 Diensten van detectivebureau
5. Perceel
Perceel: LOT-0000