731029-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Maaien stedelijk schraal gras Eindhoven Oost
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien stedelijk schraal gras Eindhoven Oost
Beschrijving: De opdrachtgever heeft zijn beheerareaal ten behoeve van maaien verdeel in 2 geografische gebieden. Per gebied wenst de opdrachtgever een overeenkomst af te sluiten met een opdrachtnemer. Middels deze aanbesteding wordt voor gebied oost een nieuwe overeenkomst aangegaan. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Graskanten steken - Maaien uitzichthoeken/kruisingen in diverse rondes - Maaien hondenlosloopterrein in diverse rondes - Maaien percelen met frequentie van 1x en 2 x maaien - Maaien percelen met frequentie van 1x en 2 x maaien talud - Maaien meterstroken De te maaien graslanden liggen verspreid over de stadsdelen Woensel Noord, Woensel Zuid, Tongelre, Centrum en Stratum. Februari -Graskanten steken: 387757 m1 1e maaironde: 15 april - 1 mei - Maaien uitzichthoeken/kruisingen: 519 are - Maaien hondenlosloopterrein: 285 are 2e maaironde: 15 mei - 15 juni - Maaien uitzichthoeken/kruisingen: 519 are - Maaien hondenlosloopterrein: 285 are - Maaien percelen met frequentie 2 x maaien (1e beurt): 5670 are - Maaien percelen met frequentie 2 x maaien (1e beurt) talud: 319 are - Maaien meterstroken: 1457 are 3e maaironde: 1 sept - 15 okt - Maaien uitzichthoeken/kruisingen: 519 are - Maaien hondenlosloopterrein: 285 are - Maaien percelen met frequentie 2 x maaien ( 2e beurt): 5670 are - Maaien percelen met frequentie 2 x maaien ( 2e beurt) talud: 319 are - Maaien percelen waarvan in 2e maaironde alleen meterstrook is gemaaid: 6123 are - Maaien percelen waarvan in 2e maaironde alleen meterstrook is gemaaid, talud: 60 are - Maaien percelen met frequentie 1 x maaien: 2368 are - Maaien percelen met frequentie 1 x maaien talud: 435 are
Interne identificatiecode: REO2025-0060
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gehele opdracht
Beschrijving: Zie kenmerken Zie kenmerken
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -