Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud, 45233142 Herstellen van wegen
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst voorziet in de mogelijkheid voor verlenging. In totaal kan drie keer met één geheel kalenderjaar worden verlengd, tot en met uiterlijk 31 maart 2028
Plaats van uitvoering
Land: Nederland