Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur Onderwijzend Personeel
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het op afroep snel voorzien in uitzendkrachten en gedetacheerden als flexibele arbeidskracht voor alle locaties van Wijzer waar het gaat over de (korte) vervanging van medewerkers van Wijzer en niet ingevulde vacatures. Het gaat hierbij om leerkrachten, IB’ers en eventueel leerkrachtondersteuners.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 obv uitzendcao
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De kosten voor inhuur van onderwijzend personeel bedroeg het afgelopen jaar € 440.000,- inclusief btw. De maximale totale gezamenlijke waarde van de raamovereenkomsten wordt gesteld op € 2.500.000,- inclusief btw. De maximale bedragen zijn dusdanig ingesteld dat Wijzer de ruimte heeft om meer gebruik te maken van inhuur, mocht dat in deze schaarse markt nodig zijn. Aan de bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: neen
Perceel 2 niet obv uitzendcao
Perceel nr.: 2