731325-2025 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van scholen – NU Educatis - Schoonmaak Eben Haëzerschool
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Educatis - Schoonmaak Eben Haëzerschool
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Educatis, Locatie: Eben Haëzerschool. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Eerdere aankondiging: 524292-2021
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000