2. Procedure
Procedure
Titel: RO Externe stralingsagenten
Beschrijving: RO Externe stralingsagenten
Interne identificatiecode: PPP0QA-2246/6545/2026-114-TS
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71700000 Meet- en controlediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-114-TS_1