See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerp en uitvoering standbouw
Beschrijving: Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) organiseert in opdracht van het ministerie van Buitenlandse Zaken en andere ministeries en overheidsinstanties evenementen en inzendingen op (inter)nationale vakbeurzen, congressen, tentoonstellingen en andere manifestaties. RVO heeft behoefte aan diensten op het gebied van het ontwerpen, bouwen en aankleden van (collectieve) stands op (inter)nationale vakbeurzen, congressen, tentoonstellingen en andere manifestaties. Het betreft modulaire standbouw en maatwerk standbouw. Perceel 1 modulair : € 5.200.000,-- exclusief btw Perceel 2 maatwerk : € 3.500.000,-- exclusief btw
Interne identificatiecode: 202305121
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
Aanvullende classificatie (cpv): 39154100 Tentoonstellingsstands, 79956000 Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Modulaire standbouw
Beschrijving: Ontwerp, bouw en inrichting van stands en paviljoens met behulp van modulaire standbouwelementen, overeenkomstig met de doelstellingen en huisstijl(en) van de Opdrachtgever, inclusief audiovisuele concepten, eventueel aangevuld met faciliteiten voor digitale aspecten van de beursdeelname. Ingeschat wordt dat RVO dit perceel met name inroept voor de ontwerp en bouw van presentaties in Nederland, de beursprogramma’s van CBI en NL-lounges op internationale vakbeurzen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Aanbestedende dienst is voor perceel 1 voornemens over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst met een looptijd van drie (3) jaar met, éénzijdig door de Aanbestedende dienst uit te oefenen, éénmaal de optie tot verlenging van één (1) jaar. Daarnaast voor perceel 2 voornemens over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst met de looptijd van drie (3) jaar, zonder verlengingsmogelijkheid.
Perceel: LOT-0002
Titel: Maatwerk standbouw
Beschrijving: Op maat gemaakt ontwerp, bouw en inrichting van stands en paviljoens overeenkomstig met de doelstellingen en huisstijl(en) van de Opdrachtgever, inclusief audiovisuele concepten, eventueel aangevuld met faciliteiten voor digitale aspecten van de beursdeelname. Ingeschat wordt dat RVO dit perceel met name inroept voor ontwerp- en bouw op grootschalige evenementen op onder meer internationale vakbeurzen in het buitenland en op de door BIE erkende internationale tentoonstellingen die plaatsvinden tussen twee World Expo’s
Interne identificatiecode: 2