2. Procedure
Procedure
Titel: Binnen en buiten signing & bewegwijzering
Beschrijving: De opdracht betreft het in overleg ontwerpen en maken van visuals of de door Yuverta aangeleverde ont-werpen, het daarvan maken van visuals, printen, vervaardigen, leveren en monteren van de diverse uitingen op het gebied van: Buitensigning externe merkuitstraling* • Gevelsigning belettering (logo) • Bewegwijzeringsborden (o.a. welkom- of toegangsborden) • Vlaggen/banieren en vlaggenmasten • Frames en/of spandoeken/gevelcommunicatie (tijdelijks acties, open dagen of permanent) • Schoolpleincommunicatie (o.a. prullenbakken stoepstickers of panelen) • Merk(communicatie)presentatie buiten(tuin)ruimten • Raamfolies Binnensigning interne merkuitstraling* • Bestickering • Bewegwijzering binnen (lokalen, etagecijfers, afdelingen, toiletten, entree, receptie, kantine etc.) • Informatiepalen/panelen of zuilen • Raamfolies (met en zonder brandontwerpen) • Roll-up banners • Wandvisuals * Deze opsommingen zijn niet gelimiteerd en kunnen wijzigen gedurende de looptijd van het contract De verwachte omvang voor de komende jaren is circa € 70.000,- excl. btw per jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 420.000,- voor de gehele looptijd.
Interne identificatiecode: TN 529686
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44423400 Signaleringsborden en aanverwante artikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 22462000 Reclamemateriaal
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aanbesteding is niet opgedeeld in percelen. De gemotiveerde redenen hiervoor zijn: • Er is sprake van een homogene dienstverlening en in dat kader is er sprake van logische, samen-hangende, onlosmakelijke met elkaar verbonden onderdelen, waarbij het onwenselijk is een scherpe afbakening te definiëren; • Aanbestedende dienst acht meerdere contracten voor deze vorm van dienstverlening niet efficiënt en wil graag één contractant die eindverantwoordelijk is voor de gehele dienstverlening; • Op basis van marktoriëntatie is geconcludeerd dat de markt voornamelijk bestaat uit middelgrote en grote MKB-ondernemers. De uit het marktonderzoek bekende ondernemers worden qua omvang en beschikbare middelen prima in staat geacht een opdracht met deze omvang te kunnen faciliteren.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst (zie bijlage) te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst, de beoogde ingangsdatum is 1 november 2025.