2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursproducten
Beschrijving: De gemeente Arnhem wil een raamovereenkomst sluiten met maximaal 5 opdrachtnemers voor ingenieursproducten voor de periode van twee jaar met een optie tot verlenging twee keer met twee jaar. De geraamde omvang van de raamovereenkomst liggen tussen de € 250.000,- – €1.500.000,- ex, BTW per jaar. De gemeente verwacht de komende jaren te groeien binnen deze raamovereenkomst. Derhalve verwacht de gemeente een gemiddelde afname van ca € 500.000 per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeente Arnhem wil een raamovereenkomst sluiten met maximaal 5 opdrachtnemers voor ingenieursproducten voor de periode van twee jaar met een optie tot verlenging twee keer met twee jaar. De looptijd van de raamovereenkomst is 2 jaar met een verlenging van tweemaal 2 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan driemaal met 2 jaar worden verlengd.