731474-2026 - Mededinging
Nederland – Direct marketingdiensten – Marketingdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Marketingdiensten
Beschrijving: Doel van de aanbesteding is het contracteren van gespecialiseerde marketingpartners voor conceptontwikkeling en marktgerichte marketinguitvoering, zodat Provincie Zeeland de regiomarketing effectiever, flexibeler en innovatiever kan organiseren, met behoud van een consistente en herkenbare positionering van het merk Zeeland in de Nederlandse, Vlaamse en Duitse markt. 1290000
Interne identificatiecode: 0000334
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79342100 Direct marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Concepting imago/merk
Beschrijving: Ontwikkeling van creatieve concepten en campagnes gericht op het versterken van de positionering van Zeeland. De inzet draagt bij aan een onderscheidend, herkenbaar, geloofwaardig en toekomstbestendig merk Zeeland en aan de gewenste beeldvorming en merkassociaties, zodat Zeeland door relevante doelgroepen wordt gezien als een aantrekkelijke regio om te leven, werken, studeren, recreëren en ondernemen. 300000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.
Perceel: LOT-0002
Titel: Concepting recreatie/toerisme
Beschrijving: Ontwikkeling van creatieve concepten gericht op recreatieve en toeristische doelgroepen. De focus ligt op het inspireren van potentiële bezoekers, het versterken van de gewenste beeldvorming van Zeeland als recreatie- en vakantiebestemming en het vergroten van de overweging om Zeeland als recreatie- en vakantiebestemming te kiezen. 150000
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Marketingstrategie, mediaplannen en campagnemanagement Duitse markt
Beschrijving: Het leveren van strategisch marketingadvies en de ontwikkeling, uitvoering en optimalisatie van marketingcampagnes voor de Duitse markt. De focus ligt op het vertalen van organisatiedoelstellingen en doelgroep inzichten naar effectieve marketingstrategieën, campagneplannen en mediaplannen. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de uitvoering en het beheer van campagnes, het continu optimaliseren van resultaten en het inzichtelijk maken van de prestaties door middel van monitoring, dashboards en rapportages. 300000
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Marketingstrategie, mediaplannen en campagnemanagement Nederlandse en Vlaamse markt
Beschrijving: Dit perceel omvat het leveren van strategisch marketingadvies en het ontwikkelen van marketingstrategieën, campagneplannen en mediaplannen voor de Nederlandse en Vlaamse markt. Daarnaast omvat het perceel de uitvoering, monitoring en voortdurende optimalisatie van campagnes, inclusief dashboarding, rapportages en bijbehorende DTP-werkzaamheden. De dienstverlening dient aan te sluiten op de kenmerken, behoeften en ontwikkelingen binnen de Nederlandse en Vlaamse markt. De dienstverlening binnen de vier percelen dient aan te sluiten op de doelstellingen van de regiomarketing van Zeeland en bij te dragen aan een herkenbare en consistente positionering en uitstraling van het merk Zeeland. 540000
Interne identificatiecode: 4