731540-2022 - MededingingNederland-Vlissingen: Softwareprogrammering en -advies
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Geautomatiseerd informatiesysteem HRM/Salarisverwerking & aanverwante diensten
Referentienummer: Project nr. 1235
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72200000 Softwareprogrammering en -advies
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van de Aanbestedende dienst is het selecteren en contracteren van één (1) Inschrijver voor de levering van een geautomatiseerd informatiesysteem HRM/Salarisverwerking en aanverwante diensten.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
80300000 Diensten voor hoger onderwijs, 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies, 72500000 Informaticadiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Jaarlijks indicatief: euro: 120.000,00