See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Diverse provinciale sites - Raamcontract Technisch Beheer 2024
Beschrijving: De provincie Antwerpen bestaat uit meer dan 80 diensten en instellingen die zijn ondergebracht in 10 departementen. De sites zijn verspreid over het grondgebied van de provincie en omvatten meer dan 500 gebouwen gaande van o.a. kleine trekkershutten tot schoolgebouwen, kantoorgebouwen, gemalen, een zwembad, enz., samen goed voor zo’n 585.000m² vloeroppervlakte. Dit gegeven is echter niet statisch, er zijn regelmatig vastgoedtransacties ten gevolge van bv. nieuwe initiatieven of inbreiding. Het departement Logistiek (DLOG) voorziet de provinciale diensten van alle noodzakelijke middelen om hun eigen taken effectief en efficiënt te kunnen uitvoeren. Hiertoe verzorgt het departement o.a. voor goed uitgeruste en onderhouden gebouwen. Het hoofdaccent ligt hier op de instandhouding van het patrimonium en in het kader van deze overeenkomst voornamelijk op de technische installaties. De scope van de opdracht omvat : - Correctief onderhoud (oplossen van storingen en defecten) - Preventief onderhoud - Wettelijk taken/ keuring - Vervolgacties - Aanpassingswerken - Projecten - Beheertaken (overhead) onder meer omvattende: - Bijdrage leveren aan het documentbeheer - Overleg en plaatsbezoeken - Organisatie wachtdienst - Up-to-date houden van softwaresysteem provincie (planning, offertes, info, uitvoering) en dit voor de technische installaties en infrastructuur van de gebouwen.
Interne identificatiecode: Prov Ant DIN-BenV-OPDR-2023-0001-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Diverse provinciale sites - Raamcontract Technisch Beheer 2024.
Beschrijving: zie beschrijving bij 2.1 procedure van deze aankondiging
Interne identificatiecode: BenV-OPDR-2023-0001