See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verpakkingsmateriaal voor centrale sterilisatieafdeling
Beschrijving: Verpakkingsmateriaal voor centrale sterilisatieafdeling
Interne identificatiecode: PPP0TF-998/3/APO 2023/03
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: inpakvellen en trayliners geschikt voor stoomsterilisatie
Beschrijving: inpakvellen en trayliners geschikt voor stoomsterilisatie
Interne identificatiecode: APO 2023/03
Aanvullende classificatie (cpv): 33198000 Ziekenhuisartikelen van papier, 33198200 Papieren sterilisatiezakjes of -wikkels
Perceel: LOT-0002
Titel: laminaatzakken en laminaatrollen geschikt voor stoomsterilisatie
Beschrijving: laminaatzakken en laminaatrollen geschikt voor stoomsterilisatie
Perceel: LOT-0003
Titel: zakken en rollen gemaakt van een poreuze stof zonder vezelvorming en stevige transparante film geschikt voor stoomsterilisatie en verdampte waterstofperoxidesterilisatie
Beschrijving: zakken en rollen gemaakt van een poreuze stof zonder vezelvorming en stevige transparante film geschikt voor stoomsterilisatie en verdampte waterstofperoxidesterilisatie