731772-2023 - Mededinging
Nederland – Onderhoud van terreinen – Groenonderhoud
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud
Beschrijving: Waterschap Noorderzijlvest heeft deze aanbesteding opgezet om een nieuwe aannemer(s) te contracteren voor het Groenonderhoud van het beheersgebied van het waterschap met ruim 260 locaties. De uit te voeren onderhoudswerkzaamheden zijn beschreven en vastgelegd in een RAW-bestek en beeldkaarten. Voor het onderhouden van Groenvoorziening op de objecten welke deel uitmaken van de scope van dit contract, besteedde de Aanbestedende dienst voorgaande jaren gemiddeld € 150.000,- tot € 200.000,- per jaar.
Interne identificatiecode: Z/22/057578
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: 3197/01/RKE
Beschrijving: Zie beschrijvend document Objecttype Aantal locaties Brug 25 Diversen* 5 Kwantiteitsgemaal 38 Molen 8 Monument 3 Rioolgemaal 64 Rioolwaterzuivering 8 * Diversen betreffen locaties welke door Aanbestedende dienst worden onderhouden waar geen sprake is van een ‘object’.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: 3197/02/RKE
Beschrijving: Zie beschrijvend document Objecttype Aantal locaties Brug 5 Diversen* 3 Kantoor 1 Kwantiteitsgemaal 36 Molen 7 Rioolgemaal 49 Rioolwaterzuivering 4 Sluis 2 Werkplaats 1
Interne identificatiecode: 2