See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: QOZB23-2809 - raamovereenkomst voor de levering de aankoop van bioreactors in combinatie met DASbox Mini Bioreactor Systeem en Bioflo 320 controller
Beschrijving: QOZB23-2809 - raamovereenkomst voor de levering de aankoop van bioreactors in combinatie met DASbox Mini Bioreactor Systeem en Bioflo 320 controller
Interne identificatiecode: QOZB23-2809
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOZB23-2809 - 1
Interne identificatiecode: 1