731953-2024 - Mededinging
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – raamovereenkomst groenonderhoud 2025-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: raamovereenkomst groenonderhoud 2025-2028
Beschrijving: De opdracht omvat de allerhande groenonderhoudswerken op het grondgebied van de stad Mortsel. Deze opdracht omvat het basis onderhoud van plantsoenen, pleinen/ speelpleinen, parken. Onder basis onderhoud wordt onder andere begrepen : onkruidbeheer in beplantingen en op verhardingen, snoeien van beplantingen, knippen van stamschot van bomen, het maaien. Mortsel is ingedeeld in wijken waarbij het belangrijk is dat taken per wijk worden uitgevoerd.
Interne identificatiecode: PPP06T-27786/4145/2024 D 42
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024 D 42_1
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77314000 Onderhoud van terreinen, 77342000 Snoeien van heggen