731976-2026 - Mededinging
Nederland – Elektriciteit – Gemeente Amersfoort - Elektriciteit en Aardgas 2029-2031 met optiejaren 2032-2035
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Amersfoort - Elektriciteit en Aardgas 2029-2031 met optiejaren 2032-2035
Beschrijving: Betreft de levering van duurzame Elektriciteit en Aardgas aan Gemeente Amersfoort voor de leveringsjaren 2029 t/m 2031 met optiejaren 2032 t/m 2035. De levering omvat ca. 11,9 GWh Elektriciteit/jaar en ca. 4,2 GWh Aardgas/jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 09123000 Aardgas
5. Perceel
Perceel: LOT-0000