732104-2022 - MededingingNederland-Rucphen: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud grasvegetaties-maaien gazons
Referentienummer: siw009764
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Perceel 1 – Gemeente Rucphen
De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen:
a. maaien en bijmaaien van gazons;
b. maaien en bijmaaien van extensief gras;
c. onderhoud graskanten;
d. beheersen van zwerfafval en natuurlijk afval;
e. maaien van wadi's;
f. bijkomende werkzaamheden.
Perceel 2 – Gemeente Noord-Beveland
Het werk bestaat in hoofdzaak uit maaien en bijmaaien van gazons.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 Gemeente Rucphen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten.
Perceel 2 Gemeente Noord-Beveland
Perceel nr.: 2
Zie aanbestedingsdocumenten