2. Procedure
Procedure
Titel: Efpacht - en Grondzakenbeheersysteem
Beschrijving: De Opdracht omvat de levering, implementatie, configuratie, migratie, ondersteuning, onderhoud en het technisch beheer van een nieuw erfpacht- en grondzakenbeheersysteem voor de Gemeente Alkmaar, ter vervanging van de huidige applicatie. Zie het Aanbestedingsdocument voor de scope van de Opdracht.
Interne identificatiecode: C5322
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Opdracht wordt aanbesteed door middel van de Europese Openbare procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente wil een Overeenkomst afsluiten voor een nieuw erfpacht- en grondzakenbeheersysteem voor de initiële vaste periode van vier (4) jaar, te weten van 15 februari 2027 tot 14 februari 2031, met voor Opdrachtgever de optie tot verlening van de looptijd met drie (3) keer een periode van maximaal 24 maanden. De maximale looptijd van de Overeenkomst bedraagt daarmee 10 jaar.