732439-2025 - Mededinging
Nederland – Zware motorvoertuigen – Europese aanbesteding voor de levering van afvalinzamelvoertuigen en haakarmvoertuigen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding voor de levering van afvalinzamelvoertuigen en haakarmvoertuigen
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van 20 afvalinzamelvoertuigen en 2 haakarmvoertuigen Zie aanbestedingsdocumenten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34142000 Kranen en containerladers, 34144511 Vuilniswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De levering van achterladers met belading in brede uitvoering De levering van 5 achterladers met belading in brede uitvoering.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: De levering van achterladers met belading in smalle uitvoering De levering van 2 achterladers met belading in smalle uitvoering
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschrijving: De levering van kraan-trechter voertuigen in smalle uitvoering De levering van 13 kraan-trechter voertuigen in smalle uitvoering
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschrijving: De levering van haakarmvoertuigen in brede uitvoering De levering van 2 haakarmvoertuigen in brede uitvoering
Interne identificatiecode: 4