2. Procedure
Procedure
Titel: Eventbeveiliging
Beschrijving: Het verrichten van de dienstverlening eventbeveiliging. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt 1.200.000,- euro exclusief btw.
Interne identificatiecode: 86-2024
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese aanbesteding voor de dienstverlening eventbeveiliging ten behoeve van gemeente Groningen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Openbare Europese aanbesteding voor de dienstverlening eventbeveiliging. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt 1.200.000,- euro exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Wij sluiten met 1 onderneming een raamovereenkomst af. Deze gaat in op 1 augustus 2025 en zal worden aangegaan voor een periode van twee (2) jaar.