2. Procedure
Procedure
Titel: Meubilair - Innovium College
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van school- en kantoormeubilair, montage, instructie en nazorg voor de inrichting van de nieuwbouwlocatie het Innovium College. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van school- en kantoormeubilair, montage, instructie en nazorg voor de inrichting van de nieuwbouwlocatie het Innovium College.
Interne identificatiecode: 1