73318-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Diverse zakelijke diensten – Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf als bedoeld in Art. 2.32 lid 1 sub b van de aanbestedingswet - bij aanbesteding van de Regievoering, actualisatie Klimaateffectatlas en Kennisportaal Klimaatadaptatie.
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf als bedoeld in Art. 2.32 lid 1 sub b van de aanbestedingswet - bij aanbesteding van de Regievoering, actualisatie Klimaateffectatlas en Kennisportaal Klimaatadaptatie.
Beschrijving: De Staat der Nederlanden (aanbestedende dienst: het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat) heeft het voornemen om een opdracht te gunnen aan “Stichting Climate Adaptation Services” (nader te noemen “Stichting CAS”) voor “Regievoering, actualiseren en beheren van de Klimaateffectatlas en het daarmee verbonden “Kennisportaal Klimaatadaptatie”. De initiële duur van de af te sluiten overeenkomst is 3 jaar (ingangsdatum 1/1/2027 tot en met 31/12/2029), waarna deze door het ministerie IenW eenzijdig eenmaal kan worden verlengd voor de duur van maximaal 3 jaar (tot en met 31/12/2032). De totale looptijd is daarmee maximaal 6 jaar. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt naar verwachting circa € 3.088.426,00 (excl. btw) gedurende de looptijd van de eerste 3 jaar. De geraamde opdrachtwaarde voor de gehele contractduur incl. verlengingsopties bedraagt derhalve circa € 6.586. 770,00 (excl. btw). Voor onvoorziene werkzaamheden welke geen uitbreiding van de scope van de opdracht als geheel inhouden is € 500.000,00 (excl. btw) gereserveerd.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79990000 Diverse zakelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies, 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten, 72400000 Internetdiensten, 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies, 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1