73327-2026 - Mededinging
België – Projectbeheerdiensten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden – Ondersteuning secretariaat Saneringsverbond 2026-2028 - BN2511016
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuning secretariaat Saneringsverbond 2026-2028 - BN2511016
Beschrijving: Ondersteuning secretariaat Saneringsverbond 2026-2028
Interne identificatiecode: 16694-BN2511016
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79421000 Projectbeheerdiensten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 16694-BN2511016 - 1
Interne identificatiecode: 1