2. Procedure
Procedure
Titel: WGA ERD verzekering Stichting Veluwse Onderwijsgroep
Beschrijving: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2025 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of opdrachtgever ook daadwerkelijk kiest voor het eigenrisicodragerschap met een private verzekering, is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2023, 1512 werknemers in dienst. De verwachte WIA loonsom bedraagt € 68.047.587,41-. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering
Interne identificatiecode: 1060474
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: WGA ERD verzekering
Beschrijving: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2025 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of opdrachtgever ook daadwerkelijk kiest voor het eigenrisicodragerschap met een private verzekering, is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2023, 1512 werknemers in dienst. De verwachte WIA loonsom bedraagt € 68.047.587,41-.
Interne identificatiecode: 1