733496-2024 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – NU Stichting Swalm en Roer - Chromebooks
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Stichting Swalm en Roer - Chromebooks
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 304 Chromebooks ten behoeve van Stichting Swalm en Roer voor Onderwijs en Opvoeding. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Chromebooks.
Eerdere aankondiging: 408548-2023
Interne identificatiecode: t115228
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000