2. Procedure
Procedure
Titel: Cyclisch onderhoud bomen
Beschrijving: De opdracht omvat het uitvoeren van boomonderhoudswerkzaamheden binnen de gemeente Gulpen-Wittem. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het snoeien en verwijderen van bomen, het verwijderen van stobben, het digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden en het verrichten van bijkomende werkzaamheden. Het werk omvat het cyclisch onderhoud van circa 20.700 bomen binnen de gemeente Gulpen-Wittem.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht omvat het uitvoeren van boomonderhoudswerkzaamheden binnen de gemeente Gulpen-Wittem. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het snoeien en verwijderen van bomen, het verwijderen van stobben, het digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden en het verrichten van bijkomende werkzaamheden. -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee jaar en kan twee maal één jaar verlengd worden.