2. Procedure
Procedure
Titel: QMMO23-2529 - Raamovereenkomst voor onderhoud en aankoop van VMware licenties voor de leden van de Associatie KU Leuven - Kandidaatstelling
Beschrijving: QMMO23-2529 - Raamovereenkomst voor onderhoud en aankoop van VMware licenties voor de leden van de Associatie KU Leuven - Kandidaatstelling
Interne identificatiecode: KULeuven-QMMO23-2529 KANDIDAATSTELLING-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst voor onderhoud en aankoop van VMware licenties voor de leden van de Associatie KU Leuven
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 48200000 Software voor netwerken, internet en intranet
Opties:
Beschrijving van de opties: zie bestek