7341-2025 - Mededinging
België – Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel – Diensten voor het verlenen van toegang tot individuele online testen voor de evaluatie van generieke competenties en cognitieve vaardigheden voor de federale personeelsleden van niveau A, B, C en D in het kader van het volgen van competentiebilans
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Diensten voor het verlenen van toegang tot individuele online testen voor de evaluatie van generieke competenties en cognitieve vaardigheden voor de federale personeelsleden van niveau A, B, C en D in het kader van het volgen van competentiebilans
Beschrijving: Diensten voor het verlenen van toegang tot individuele online testen voor de evaluatie van generieke competenties en cognitieve vaardigheden voor de federale personeelsleden van niveau A, B, C en D in het kader van het volgen van competentiebilans
Interne identificatiecode: 2024 R&O 018
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79635000 Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024 R&O 018 - 1
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op de toegang tot individuele online testen voor de evaluatie van generieke competenties en cognitieve vaardigheden in het kader van het volgen van competentiebilans.
Interne identificatiecode: 1