734183-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Uitvoeren van onderzoek – Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf als bedoeld in Art. 2.32 lid 1 sub b van de aanbestedingswet - bij aanbesteding van kosten-batenmethodiek voor maatregelen tegen bevergraverij
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf als bedoeld in Art. 2.32 lid 1 sub b van de aanbestedingswet - bij aanbesteding van kosten-batenmethodiek voor maatregelen tegen bevergraverij
Beschrijving: De Staat der Nederlanden (aanbestedende dienst: het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat) heeft het voornemen om een opdracht te gunnen aan Deltares voor de opdracht "kosten-baten-analyse-bevergraverij". De opdracht betreft een bedrag € 225.500,00 excl. btw (en € 272.855,00 incl. 21% btw).
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1