734268-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Bouwkundige Adviesdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwkundige Adviesdiensten
Beschrijving: Het doel van de Aanbestedende dienst is het selecteren en contracteren van drie (3) Inschrijvers voor de levering van kwalitatief hoogwaardige bouwkundige adviesdiensten op het gebied van rijksmonumenten. Deze geselecteerde bureaus zijn in staat om de toetsingswerkzaamheden omtrent de VIR aanvragen (of VIR aanvragen in combinatie met een VER) uit te voeren binnen de daarvoor gestelde randvoorwaarden. De overeenkomst heeft een initiële periode van 1 jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van 3 keer 1 jaar. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. Deze opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een totale waarde van ongeveer € 400.000,00 exclusief Btw (jaarlijks indicatief € 100.000,00)
Interne identificatiecode: Project 1322
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: geen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel: Bouwkundige Adviesdiensten
Beschrijving: Het doel van de Aanbestedende dienst is het selecteren en contracteren van drie (3) Inschrijver voor de levering van kwalitatief hoogwaardige bouwkundige adviesdiensten op het gebied van monumenten. Deze geselecteerde bureaus zijn in staat om de toetsingswerkzaamheden omtrent de VIR aanvragen (of VIR aanvragen in combinatie met een VER) uit te voeren binnen de daarvoor gestelde randvoorwaarden. De overeenkomst heeft een initiële periode van 1 jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van 3 keer 1 jaar. 400000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71530000 Bouwadviezen
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een initiële periode van 1 jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van 3 keer 1 jaar.