734406-2026 - Mededinging
België – Diensten voor slibverwijdering – Raamcontract ruimingen Cambi Deurne & Drogers Beringen en Roeselare
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract ruimingen Cambi Deurne & Drogers Beringen en Roeselare
Beschrijving: Raamcontract ruimingen Cambi Deurne & Drogers Beringen en Roeselare
Interne identificatiecode: PPP0N3-5114/6678/PRO/HT/2026/00210
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513600 Diensten voor slibverwijdering
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRO/HT/2026/00210_1