734591-2023 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Globale visuele weginspecties 2024-2027
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Globale visuele weginspecties 2024-2027
Beschrijving: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft: De gemeente Breda wil inzicht krijgen in de kwaliteit van haar wegareaal. Hiervoor wil de gemeente Breda de komende 2 jaar een globale weginspectie laten uitvoeren. De gemeente Breda is opgedeeld in 11 wijken waarvan in 2024 gepland staan om 6 wijken te inspecteren en in 2025 de resterende 5 wijken. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van deze diensten met één (1) opdrachtnemer een overeenkomst te sluiten met een looptijd van 2 jaar met als ingangsdatum 04 maart 2024. De opdrachtgever heeft bij wederzijds goedvinden van partijen het recht deze 1 maal met 2 jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestatie. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Interne identificatiecode: M2309 3671
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure conform (gewijzigde) aanbestedingswet 2012
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71311220 Dienstverlening voor wegenbouwtechniek, 71631480 Wegeninspectiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000