2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding voor beveiligingsdiensten.
Beschrijving: De doelstelling van deze aanbesteding is om de behoefte met betrekking tot beveiligingsdiensten van de Aanbestedende dienst, optimaal in te vullen. De Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure aangezien de geraamde uitgaven drempel overschrijdend zijn. De gemeenten zetten gezamenlijk deze overheidsopdracht in de markt. De doelstelling is om met één geschikte Opdrachtnemer vier overeenkomsten aan te gaan: iedere gemeente zal een eigen overeenkomst afsluiten met de geselecteerde Opdrachtnemer. De gemeenten willen beschikken over een uniforme (gelijke) dienstverlener. De verwachte raming voor de totale looptijd van deze opdracht is € 800.500,- exclusief BTW. Deze raming is gebaseerd op de huidige kosten per jaar (€ 106.000,-), additionele diensten en indexeringen.
Interne identificatiecode: BUCH-BVD-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79711000 Diensten voor alarmbewaking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen: De gemeenten willen beschikken over een uniforme (gelijke) dienstverlener. Zie opdrachtbeschrijving.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel is om in eerste instantie per gemeente een overeenkomst af te sluiten voor een periode van 24 maanden, met tweemaal een optionele verlenging van 24 maanden.